makeup maps

O mnie

Uwielbiam wszelkie nowinki urodowe, eksperymentowanie z nowymi produktami i zaskakujące receptury. Czym temat bardziej oryginalny i nowatorski, tym lepiej!

Przepraszam Cię budżecie domowy, ale po prostu cieżko mi się powstrzymać przed zdobyciem kolejnej “rewolucyjnej” paletki cieni czy nowego “musi have” podkładu, różu, kremu, maski……

No bo co będzie, gdy ominie mnie jakiś nowy “Święty Graal” i spędzę resztę swoich dni w błogiej nieświadomości istnienia jakiejś cudownej mikstury?? Ufffff

Kocham zdobywać wiedzę o urodzie (i nie tylko), uczyć się nowych rzeczy, wyrabiać sobie opinię i gromadzić doświadczenie. Lubię szukać nowych rozwiązań, możliwości i mieć gruntowną wiedzę na interesujący mnie temat.

Miałam słabe paznokcie- zostałam stylistką paznokci, chciałam pogłębić wiedzę z zakresu beauty- ukończyłam szkołę w ramach tego hobby, mam słabe włosy- badam peruki, lubię ładnie wyglądać- wymyślam dopracowane stylizacje.

Uwielbiam eksperymentować z wyglądem i nieco zaskakiwać. Planować rodzące mi się w głowie stylizacje i przedstawiać zaskoczonemu światu uknute wcześniej nowe wersje siebie.

Moim ulubionym klimatem jest retro i stylistyka lat 50′.

Zawsze chce zgłębiać temat w czego konsekwencji dziwnie nielogicznie “kolekcjonuję” studia podyplomowe z najróżniejszych dziedzin.

Postanowiłam więc zrobić jakiś pożytek z moich wad, pozbyć się choć części poczucia winy z powodu zbytniej i niczym nie usprawiedliwionej rozrzutności i załagodzić jakoś grzeszne pragnienie ciągłej konsumpcji kosmetycznej.

Wynikiem tego postanowienia jest niniejszy blog.

Jako mistrz nikomu niepotrzebnej dygresji postaram się nie dryfować zbyt daleko od głównego tematu. Zaznaczam jednak, że “postaram się” nie jest jednoznaczne z “na pewno mi się uda” za co z góry serdecznie przepraszam.

Jeśli jednak pomogę choć jednej osobie podjąć bardziej świadomą zakupową decyzję, zachęcę do zmian lub sprobowania czegoś nowego, będę szczęśliwa.

Jeśli jesteś początkującą Adeptką Sztuki Makijażu, może spodobają Ci się moje porady. Chętnie podzielę się z Tobą swoimi tajemnicami.

Jeśli zaś świat “beauty” nie ma przez Tobą tajemnic, zapraszam Cię do wspólnego odkrywania ciekawych recenzji, poznawania nowinek paznokciowych i poszerzania horyzontów z zakresu makijażu. A może spodobają Ci się peruki?

Wciąż tak wiele jest do odkrycia! Zapraszam!